Gratis

Operator de introducere și validare a datelor

AURORA ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Deoarece suntem într-o dezvoltare continuă și ne extindem rapid în România, Aurora Multimarket caută o persoană responsabilă și experimentată pentru a se alătura departamentului comercial în poziția de Operator de introducere și validare a datelor cu cunoștințe de limba ucraineană în București.

Dacă îndepliniți cerințele de mai jos, așteptăm cu nerăbdare să vă întâlnim.
  • Aveți cunoștințe de limba română, engleză, ucraineană/rusă - conversaționale și scrise;
  • Aveți abilități bune de SQL (cel puțin 1+ an de experiență în construirea rapoartelor);
  • Aveți capacitatea de a rezolva probleme rapid;
  • Aveți atenție sporită la detalii, sunteți o persoană analitică, organizată și comunicativă;
  • Dornici să învățați și să vă dezvoltați în domeniul raportării analitice;
  • Ați finalizat studiile, cel puțin un diplomă de bacalaureat.

Descrierea jobului

Ce implică poziția de Operator de introducere și validare a datelor:
  • Corectarea numelor de produse, traducerea din ucraineană în română, engleză în română;
  • Crearea și menținerea articolelor în cadrul departamentului comercial;
  • Realizarea unei clasificări corecte și a sezonierității mărfurilor;
  • Construirea tablourilor de bord în sistemele BI;
  • Explorarea datelor brute din baza de date și construirea rapoartelor și vizualizărilor, sau realizarea extragerilor din baza de date, care conțin toate metricile și KPI-urile necesare;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de backup și recuperare a datelor;
  • Utilizarea Microsoft Business Central pentru a face modificări și actualizări în baza de date;
  • Participarea activă la implementarea inițiativelor și îmbunătățirilor legate de baza de date;
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a răspunde sarcinilor și solicitărilor legate de baza de date;
  • Păstrarea la curent cu cele mai recente tehnologii și tendințe în domeniul bazelor de date.
Ce oferim?
  • Salariu fix;
  • Tickete de masă în valoare de 30 lei/zi;
  • Abonament medical privat la Regina Maria;
  • Oportunități de creștere profesională și formare
Birou cu acces ușor la toate mijloacele de transport public – Pipera.

„Aurora Multimarket" este lider pe piața ucraineană de retail pe segmentul magazinelor Dollar & Variety.

„Aurora Multimarket" a crescut pe principiile unei culturi progresive și transparente care creează un mediu eficient din punct de vedere operațional similar companiilor de tehnologie, care distinge Compania de „comercianți tradiționali”.

Accentul pus pe excelența operațională și obsesia de a oferi cea mai bună valoare clienților au permis lanțului să crească rapid, extinzând numărul de magazine de peste 10 ori în șase ani, atingând pragul de 1.000 de magazine până în iulie 2023.

Potrivit Colliers ExCEEDING Borders Retail Report 2021, "Aurora Multimarket" este unul dintre cei mai mari trei discounteri din punct de vedere al numărului de magazine nealimentare din Europa Centrală și de Est. Compania este condusă de un co-fondator, iar în 2021, Horizon Capital, un fond internațional de top cu peste 1,5 miliarde USD de investiții directe gestionate, s-a alăturat acționarilor companiei.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024