Gratis

OPERATOR DATE SISTEM ERP & LOGISTICA

Vertical Design SRL

Candidatul Ideal

Abilitati:
- Studii superioare (preferabil studii tehnice);
- Cunostinte de limba Engleza;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Abilitati de organizare, planificare, negociere, comunicare asertiva, meticulozitate si adaptabilitate, rapiditate in gandire si alegerea celor mai bune solutii, capacitatea de a lucra în conditii de stres;
- Cunostinte de operare a unui sistem ERP constitue un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Introduce in ERP anexele contractelor comerciale cu calculatiile, primite de la departamentul ofertare si sau vanzare.- - Organizeaza transporturile intern si extern:
- Planifica, organizeaza si controleaza activitatile legate de transport.
- Intocmeste si actualizeaza ori de cate ori este necesar baza de date cu transportatorii agreati.
- Intocmeste solicitarile de transport catre partenerii agreati.
- Primeste si confirma comenzile de transport.
- Emite avize de marfa;
- Deruleaza in bune conditii transporturile fara a se limita la: respectarea datelor de livrare, a calitatii, a costurilor, etc.
- Introduce corect datele in ERP.

BENEFICII :
- Training de specialitate;
- Mediu de lucru, tanar;
- Salariu fix + tichete de masa;
- Abonament tip prima - Clinica Sanador.

VERTICAL DESIGN SRL este un grup de firme, cu acoperire la nivel national, specializata in importul, comercializarea si montajul de: usi de interior si exterior din lemn si metal, usi glisante automate, sectionale industriale si rezidentiale, rulouri, usi rapide, ghilotine, usi rotative, porti, sisteme de andocare automate, glisante si rotative.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024