Gratis

Montator Tamplarie PVC si Aluminiu

ERPA HR
4 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:

Disponibilitate la deplasari.

Experienta anterioara pe rol de confectioner in tamplarie PVC si aluminiu, reprezinta un avantaj.

Competente in citirea si interpretarea desenelor tehnice si specificatiilor.

Cunostinte despre masinile si uneltele de confectionare utilizate in tamplarie PVC si aluminiu.

Atent la detalii si angajat in producerea de lucru de inalta calitate.

Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa, intr-un mediu rapid.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Candidatul ideal va fi responsabil de confectionarea componentelor din PVC si aluminiu conform specificatiilor, asigurand o productie de inalta calitate in conformitate cu standardele industriei.

Responsabilitati:

Confectionarea componentelor din PVC si aluminiu pentru ferestre, usi si alte structuri conform desenelor tehnice si specificatiilor.

Operarea masinilor si echipamentelor in conditii de siguranta si eficienta, inclusiv unelte de taiere, frezare si asamblare.

Asigurarea masuratorilor precise si a controlului calitatii pe tot parcursul procesului de confectionare.

Colaborarea cu echipa de productie pentru a respecta termenele limita si obiectivele de productie.

Beneficii:

Contract pe perioada nedeterminata;
Salariu 4000 RON/NET;
Bonus in functie de lucrari;
Decont transport;
Prima de Paste si Craciun;
Diurna in caz de deplasare.

ERPA HR ofera soluții de recrutare de forță de muncă permanentă și temporară.

Oferim o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității si soluții de management al capitalului uman, alocand clienților servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Activitatile noastre sunt dedicate atat companiilor cat si candidaților si includ consultanță, recrutare si selectie personal.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 9 Mai 2024