LUCRATORI bucatarie-autoservire 250-500 lei/zi cazare - masa

BIZARRE FOOD S.R.L.
25 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie motivat si dornic sa invete si sa se dezvolte in domeniul gastronomiei;
Sa poata sa lucreze atat independent cat si in echipa;
Sa fie atent la detalii si sa ofere cientilor servicii de caliate;
serios si responsabil;
Sa fie loial si cu bun simt;
Să nu aibă antecedente penale;
Să fie apt din punct de vedere medical;
Cursul de igiena constituie avantaj.
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, te rugam sa ne trimiti Cv-ul tau si sa ne spui ce tia-r place sa faci:
Sa lucrezi la casa;
Sa asezi mancarea in farfurie;
Sa debarasezi si sa cureti mesele de pe terasa;
Daca vrei sa lucrezi in bucatarie poti sa alegi un sector:
legume, fructe;
preparat mancare;
preparat dulciuri; sau
frigi carne si peste;
prepari ciorba sau speli vase.
Indiferent ce sector de activitate alegi din cadrul autoservirii noastre,
noi te asteptam cu drag in echipa noastra si te ajutam sa te integrezi.
Suntem oameni harnici, prietenosi si profesionisti!

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB:
*să efectueze operatiuni specifice in bucatarie:
- curata legume
- spala vase
- serveste mancarea clientilor
- curata spatiile de servire a mesei
- prepara clatite
*să aibă capacitatea de organizare a locului de muncă;
*să participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei;
*să fie cinstit, loial şi disciplinat, dând dovadă în toate împrejurările de o atitudine civilizată şi corectă faţă de toate persoanele cu care vine în contact;
Beneficii:
Pachet salarial motivant, negociat in functie de experienta si de lucrarile pe care le efectueaza;
Masa asigurata de angajator;
Bonus de performanta;
Tichete de masa;
Conditii de munca foarte bune ( toate utilajele sunt noi)
Cazare

XOLO BUFET SELF SERVICE este un concept nou, care doreste sa ofere clientilor mancare de calitate, preparata ca acasa, din ingrediente naturale.
Linia de productie este de ultima generatie, ceea ce garanteaza calitatea produselor oferite.
Locuiesti in zona Mamaia Nord - Navodari, sau esti turist pe litoral, te invitam sa te bucuri de o masa savuroasa, pe terasa noastra!
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 11 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024