Lucrator in depozit la aeroportul din Frankfurt, Germania (gn) – 3 schimburi

Gi Group Deutschland GmbH
100 poziții

Descrierea jobului

Gi Group este un furnizor internațional de servicii de personal cu peste 500 de locații în 40 de țări.

Responsabilitati principale:
  • Sortarea și depozitarea pachetelor de orice dimensiune.
  • Asigurarea manipularii eficiente si corecte a pachetelor in depozit conform procedurilor stabilite
  • Încărcarea și descărcarea containerelor de marfă, a paleților și a vehiculelor

Cerinte:
  • Limba engleza sau germana la nivel mediu conversational (B1, scris, citit, vorbit).
  • Dovada prin acte a activitatiilor din ultimii 5 ani, fara o intrerupere mai lunga de 28 de zile intre 2 sau mai multe activitati.
  • Relocare in Frankfurt, Germania.
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Beneficii:
  • Cazare oferita de catre compania noastra pentru primele 9 luni
  • Salariul 14,75€/ora plus sporuri de 25% noapte, 100% duminica si 125% zi de sarbatoare
  • Contract de munca german pe termen nedeterminat
  • Posibilitatea de a face ore suplimentare.

  • Pentru aplicarea la locul de munca ca si lucrator in aeroport accesati cu un click „ Aplica acum“. Este nevoie sa introduceti datele dvs. de contact, incarcati CV-ul dvs., precum si celelalte documente necesare. Aveti nevoie doar de 1 minut. Reprezentantul nostru va va contacta cat mai curand posibil. De asemenea, este binevenit sa ne transmiteti prin e-mail documentele de aplicare.

    Va asteptam cu drag!

    Locurile noastre de munca sunt destinate persoanelor de toate genurile. (gn) = gen neutru

    Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete si cazare la necesititate.

    Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024