Gratis

Lucrator Depozit / Manipulant Marfa

Black Sea Suppliers

Candidatul Ideal

Cazier fara antecedente penale;
Prezinta avantaj experienta anterioara in domeniul materialelor de constructii,tehnico -sanitare);
Persoana serioasa, organizata;
Spirit pentru munca in echipa;

Descrierea jobului

Incarcare / descarcare marfuri/produse;
Aranjarea marfurilor pe categorii;
Depozitarea marfurilor in spatiu adecvat;
Participarea la pregatirea livrarilor;
Participarea la inventarierile ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂periodice si la cerere.

Companie direct importator al produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice, sanitare, materialelor de constructii, capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competitiv
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024