Gratis

Lucrator Comercial in magazin Mega Image Shop&Go Galata

Promptis Group S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam lucrator comercial, pentru Shop&Go Mega Image Galata. Dacă ești o persoana serioasa, organizata, responsabila si cu spirit de echipa, te asteptam in echipa noastra.

Descrierea jobului

Va trebui sa aranjezi marfa pe rafturi si sa ii faci FIFO ( produsele cu termen mai mare de valabilitate sa fie in spate, iar cele cu termen mai mic sa fie puse in fata), sa vinzi produsele prin casa de marcat, sa faci curatenie, astfel incat magazinul sa arate curat si organizat.
Oferim training intern indiferent daca ai sau nu experienta, pentru ca ne dorim ca magazinul sa fie impecabil. Din acest motiv si salariul este motivant si vei beneficia de prime de sarbatori si bonusuri de performanta
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024