Gratis

Job remote / Activitate independenta / Part time

BACCHUS SENSATIONS S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Oportunitate de Carieră în Brokaj Financiar - Fără Experiență Necesară

Firma noastră, Destine Holding, oferă oportunități pentru cei pasionați si isi doresc o cariera in aces domeniu , fără a fi necesară experiența anterioară în brokeraj. Dacă ești un individ ambițios, cu o dorință puternică de a învăța și de a evolua în acest domeniu, te invităm să aplici pentru poziția de Broker Financiar.

Absolvent de minim 12 clase cu sau fara bacalaureat.
Abilități excelente de analiză și învățare rapidă.
Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
Bune abilități de comunicare și relaționare.

Descrierea jobului

"Suntem în căutarea unor profesioniști entuziaști care să se alăture echipei noastre de brokeraj. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o companie care nu doar servește, ci și identifică potențiali clienți, atunci te așteptăm să aplici și să contribui la extinderea portofoliului nostru prin construirea relațiilor într-un mod autentic și valoros."

Responsabilități:

Participarea la programe de formare și instruire pentru a-ți dezvolta cunoștințele în domeniul brokerajului.
Analiza piețelor financiare și dobândirea abilităților necesare pentru identificarea oportunităților de investiții.
Colaborarea cu echipa pentru a oferi servicii de calitate clienților.
Gestionarea eficientă a portofoliilor de investiții sub supravegherea mentorului sau a echipei.

Oferta noastră:

Oportunitatea de a evolua într-un domeniu dinamic și stimulant.
Programe de formare și dezvoltare profesională continuă.
Posibilități de avansare în cadrul firmei în funcție de performanțe.

Descrierea companiei

Scopul Destine Holding consta in :

• realizarea unei afaceri serioase, puternice si stabile pe termen lung
• parteneriate cu cele mai reprezentative societati de profil
• sa oferinm clientilor nostri servicii profesioniste de brokeraj
• prin stimularea si sustinerea pregatirii profesionale si a dezvoltarii personale a tuturor colaboratorilor, pentru atingerea permanenta a unor rezultate superioare
• printr-o reprezentare la nivel national, cu rezultate semnificative in clasamentele de profil
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024