Gratis

Inginer tehnic-comercial (cod AV16.04)

ELECTRO-TOTAL S.R.L.

Candidatul Ideal

- absolvent de studii superioare tehnice in domeniu (electric - automatizari)
- experienta anterioara in domeniu
- limba engleza
- permis de conducere cat.B
- disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- extinderea portofoliului de clienti si delegatii privind indentificarea posibilelor aplicatii ce pot fi ofertate (cuptoare industriale, automatizari linii productie, dispecere tehnologice/energetice, alte aplicatii)
- prezentarea firmei la client, discutii si dezvoltarea relatiei
- prospectare de piata, identificare posibilitati de colaborare
- intocmirea de oferte si acordarea de consultanta
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti si extinderea portofoliului de clienti
- asistenta tehnica si suport pentru clienti

Beneficii:
- job full-time in cadrul unei companii si a unui colectiv cu multa experienta in domeniu
- participarea la proiecte variate intr-un domeniu plin de provocari
- salariu in funcţie de profil si de experienta, sistem de bonus-uri
- masina de serviciu, telefon, laptop
- contract pe perioada nedeterminata

Salariul lunar oferit este cuprins intre 3000 si 6000 lei net, in functie de calificari si de experienta anterioara a candidatului.

ELECTRO-TOTAL este o societate comercială cu capital privat, fondată în 1991, având ca domeniu de activitate principal proiectarea si productia de utilaje industriale (cuptoare, linii de productie, etc.), automatizările si conducerea proceselor din diferite sectoare industriale (metalurgie, petrol si gaze, petrochimie, constructii de masini, etc.).

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024