Gratis

INGINER PROIECTANT INSTALATII IN CONSTRUCTII

BAL DESIGN GROUP S.R.L.

Candidatul Ideal

-studii superioare tehnice (Instalatii pentru Constructii);
-experiență ca inginer proiectare instalații minim 1 an;
-cunoștințe desen tehnic (Autocad), operare PC (Word, Excel);
-persoana organizata, motivata, comunicativa;
-capacitate rapida de invatare.

CV-urile se vor trimite la adresa de e-mail balgroupdesign@gmail.com

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-intocmire SF/DALI/DTAC/PTH (parte scrisa si partea desenata);
-intocmire antemasuratori.

Beneficii:
-salariu motivant;
-mediu placut de lucru;
-prime ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de sarbatori.

Firma S.C. BAL DESIGN GROUP S.R.L. isi desfasoara activitatea din Ianuarie 2019 in domeniul serviciilor de proiectare si inginerie.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024