Gratis

Inginer ofertare/ vanzari/ logistica

CIT Automatizari
2 poziții

Candidatul Ideal

Profilul Candidatului Ideal:
  • Aveți o formație solidă în inginerie electrică sau mecanică, precum inginer electrotehnic, electromecanic sau mecanic;
  • Sunteți dotat cu un spirit tehnic inovator și o gândire analitică;
  • Cunoașteți limba engleză, atât scris cât și vorbit.

Descrierea jobului

Responsabilități Principale:
  • Elaborarea ofertelor tehnice și comerciale pentru produsele de top din portofoliul C.I.T. Automatizări;
  • Gestionarea și monitorizarea comenzilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀către furnizori pentru a asigura nivelurile optimizate de stoc;
  • Analiza pieței pentru a identifica noi oportunități de afaceri și clienți potențiali;
  • Organizarea și implementarea strategiilor de promovare: vizite la clienți, prezentări, participare la târguri și expoziții de profil.
Beneficii Oferite:
  • Un pachet salarial competitiv, care recunoaște și recompensează performanța;
  • Bonusuri legate de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Vă invităm să vă alăturați unei echipe dinamice și inovative, unde puteți transforma provocările tehnice în soluții eficiente și profitabile.

Suntem o companie cu capital românesc, specializată în domeniul acționărilor electrice. Activitatea noastră diversificată este axată pe trei direcții principale: proiectarea și realizarea de mașini industriale „la comandă”, proiectarea și realizarea de instalații electrice de automatizare, și vânzarea de echipamente pentru acționări electrice, inclusiv variatoare de turație și servoacționări. Producția se realizează în cea mai mare parte în atelierul propriu, echipat cu dotările necesare pentru prelucrări mecanice și asamblarea tablourilor electrice.
Publicat 12 Mai 2024 Reactualizat 2 Iun. 2024 Expiră 11 Iun. 2024