Gratis

Inginer Mecanic

COMBIAL S.A.

Candidatul Ideal

Gandire analitica, abilitati it, analizeaza rezultatele testelor și Reglari de proiectare, dacă este necesar, orientat spre detalii, experta de prelucrare și procesului de fabricatie, furniza estimări de costuri pentru materiale, echipamente și / sau muncă, doreste îmbunătățirea și menținerea produselor existente, gestioneaza și monitorizeaza fiecare etapă a proiectului, recomanda Modificări pentru proiectare îmbunătățiri și simplificare, dispus să ia noi provocări, detine abilitatea de a clarifica și parafrazare, ajuta la imbunătățirea în curs de desfășurare, doreste sa Colaboreze si sa evalueze diferite situatii, Integrare, Hotărâre, Optimizare

Descrierea jobului

Raspunderea pentru modul de furnizare a utilitatilor la parametrii normali de exploatare, verificarea si aprobarea efectuarii planului de mentenanta stabilit si coodonarea si verificarea a reparatiilor ce sunt efectuate de echipa ce o conduce precum si reparatiile facute cu terti,
Controlarea permanenta a a procedurilro de intretinere si actiunilor preventive aplicate in cadrul fabricii de furaj.
Responsabilitatea de calitatea tehnica a echipelor din exploatare si luarea de masuri pentru preintimpinarea eventualelor avarii sau intreruperi.
Asigura verificarea si controlul asupra starii tehnice si functionarea a utilajelor din dotarea tehnica a societatii din punct de vedere mecanic, electronic.
Coordoneaza si organizeaza modul cum se realizeaza reparatiile prin intretinerea preventiva, cum se executa lubrifierea care este stocul pieselor de schimb, cum se fac reviziile tehnice.

Firma COMBIAL S.A. din URZICENI, CUI 2084342, a fost înființată la data de 28-11-1992 și are ca obiect principal de activitate codul CAEN 1091 - Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de ferma .
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024