Gratis

Inginer industria alimentara / controlor calitate

SC ANNABELLA FABRICA DE CONSERVE RAURENI SA

Candidatul Ideal

- absolvent/ă de studii superioare al unei facultăti cu profil alimentar;
- Conostiinte HACCP
- disponibilitate de a lucra in doua schimburi;
- echilibru psihic si emotional;
- viteza de reactie si capacitate de a lua decizii;
- abilitati de comunicare
- flexibilitate / rezistenta la efort si stres

Descrierea jobului

Inspectarea fluxului tehnologic, verificarea si respectarea tehnologiei dе fabricatie precum si a standardelor interne dе calitate;
Mentinere si imbunatatire standard IFS;
Inspectarea materiilor prime si a materialelor dе ambalare utilizate;
Analiza calitativa: materii prime, materiale dе ambalare; semifabricate si produse finite;
Recolarea dе probe si contraprobe;
Verificarea echipamentelor dе masura dе pe fluxul tehnologic;

Beneficii:
- contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Prime de Pasti si de Craciun, bonuri de masa;
- Decontare / asigurare transport

Râureni este unul dintre cele mai cunoscute branduri romanești, cu o tradiţie de peste 40 de ani ȋn prepararea fructelor și legumelor după reţete autentice. De la ȋnfiinţarea fabricii Râureni, din 1968, am rămas fideli unei singure promisiuni, aceea de a vă oferi mereu cele mai de preţ daruri ale naturii.

Ȋn 2008, fabrica Râureni este preluată de compania Annabella care ȋnvestește ȋn modernizarea liniei de producţie pentru asigurarea unui grad ȋnalt de calitate și ȋn dotarea fabricii cu un depozit frigorific. Doi ani mai târziu, ȋn urma unui proces de rebranding, produsele Râureni ȋmbracă haine noi care vorbesc despre felul ȋn care pregatim fructele și legumele, cu drag din natură.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024