Gratis

INGINER EXECUTIE INSTALATII AUTOMATIZARI (BMS)

GREEN SOFTWARE&AUTOMATION

Candidatul Ideal

  • Absolvent Facultate Automatica, Energetica, Electrotehnica, Inginerie Electrica, Instalatii;
  • Permis auto categoria B;
  • Abilitati de lucru in echipa, comunicativ;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Capacitate de decizie;
  • Caracter hotarat, direct si convingator;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Cunostinte tehnice in BMS constituie un avantaj;
  • Experienta ca inginer automatizari/instalatii constituie un avantaj;
  • Cunoasterea normativelor, reglementarilor tehnice si legislative romanesti constituie un avantaj;
  • Cunostinte AUTOCAD, EPLAN constituie un avantaj;
  • Autorizarea ANRE constituie un avantaj;
  • Domiciliul in judetul Cluj;

Descrierea jobului

  • Urmareste si coordoneaza lucrari de automatizari in cladiri (modernizari, instalari de echipamente si tablouri electrice, automatizari, teste, reglaje, verificari, reparatii);

  • Gestioneaza toate problemele aparute in timpul executiei lucrarilor de instalatii din santier impreuna cu managerul de proiect;

  • Ofera/propune solutii tehnice si economice pentru situatiile in care se solicita schimbari la proiect si agreaza solutiile propuse cu proiectantul; Raporteaza catre proiectant orice neconcordanta aparuta intre lucrarile executate si proiect;

  • Se ocupa de aprovizionarea cu materiale si verifica daca materialele folosite sunt in concordanta cu specificatiile tehnice prevazute in documentatie;

  • Urmareste executia in santier a lucrarilor; Raporteaza catre managerul de proiect orice intarziere, abatere de la plan si reprezinta interesele companiei pe toata durata contractului;

Compania Green Software & Automation are o experienta de peste 10 ani in proiectare si executie instalatii automatizari (proiectare sisteme, instalare echipamente, instalare tablouri electrice, configurare sistem, punere in functiune).
Proiectele noastre necesita seriozitate si dedicatie la locul de munca, insa in acelasi timp ofera satisfactii pe masura muncii.
De peste 5 ani oferim si mentenanta lucrarilor efectuate, clientii nostri fiid extrem de multumiti de colaborare, numarul proiectelor crescand in fiecare an.
Daca si tu doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si in continua crestere, depune CV-ul si vino sa ne cunoastem.

Oferim:
  • Un pachet salarial atractiv (se va negocia in urma interviului)
  • Mediu de lucru motivant.
  • Mediu de lucru competitiv cu oportunitati de dezvoltare a carierei.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024