Gratis

INGINER DEPARTAMENT TEHNIC SI PRODUCTIE

SC BELFORM PROD SRL

Candidatul Ideal

Ca urmare a dezvoltarii continue a Companiei, ne marim echipa departamentului tehnic si ne dorim colegi noi, implicati in procesul de dezvoltare tehnologica.

Daca esti:
- Absolvent dе studii superioare tehnice (chimie aplicata si stiinta materialelor reprezinta un avantaj in selectie)
Si ai:
- Foarte bune cunostiinte dе operare calculator (Microsoft Office), Corel si programe dе proiectare (AutoCAD 3D, sau alte programe dе proiectare 3D pentru suprafete si volume);
- Experienta minim 2 ani intr-o firma dе productie (cerinta obligatorie);
- Cunostiinte bune dе limba engleza;
- Gandire analitica;
- Capacitate de a lucra in proiecte cu deadline-uri strtanse.

Esti colegul pe care ni-l dorim si asteptam aplicatia ta!

Descrierea jobului

Responsаbilitаtile principale ale job-ului sunt:
- Gestionarea graficului de metenanta preventiva si corectiva a utilajelor;
- Propunerea si dezvoltarea de produse noi impreuna cu Board-ul Companiei si urmarirea respectarii graficului de realizare al acestora;
- Implicare continua in procesul de dezvoltarea a fluxului de productie si in retehnologizarea acestuia prin identificarea de noi utilaje sau tehnologii si propunerea acestora catre Board-ul Companiei pentru a fi achizitionate.
- Crearea si actualizarea fiselor tehnice/ instructiunilor de montaj si/ sau utilizare pentru toate produsele de serie;
- Cunosterea modului si a programelor de lucru ale utilajelor Companiei pentru a fi eficient in stabilirea modalitatilor de intreventie in cazul stationarii aectora din motive tehnice;
- Implicare activca in noile tehnologii de productie in industria maselor plastice (injectie, vopsire, termoformare) cat si a procesarii aluminiului si a sticlei.

Oferim:
- Salariul foarte atractiv;
- Bonusuri diferite in functie de obiectivele realizate;
- Tichete de masa;
- Mediu profesionist de lucru alaturi de o echipa dinamica.

Compania BELFORM PROD SRL este din anul 1992 unul din cei mai importanti producatori autohtoni de cadite de dus, cazi de baie (simple si cu hidromasaj), minipiscine/ spa, mobilier si elemente de sustinere pentru instalatiile sanitare. Compania a dezvoltat de-a lungul timpului o retea importanta de distribuitori nationali si internationali, produsele sale intalnindu-se la partenerii specializati din Romania, Europa de est (Moldova si Ucraina) si sud-est (Bulgaria si Croatia). www.belform.ro

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024