Gratis

FARMACIST

Vivafarm Trading S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate - absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Limba engleza - C1,C2;
- Cunostinte operare PC - Excel - nivel avansat;
- Aptitudini de comunicare si lucru in echipa;
- Planificarea si organizarea activitatilor;
- Atentie concentrata si distributiva;
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lua decizii;
- Experienta de minim 6 luni in domeniul farma constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Executa receptia produselor achizitionate de la furnizori. returnate de catre clienti sau retrase de la clienti si decide destinatia acestora.
- Executa comenzile de produse psihotrope si stupefiante cu control.
- Analizeaza si raporteaza catre furnizori reclamatiile transmise de catre clienti pentru produse cu vicii ascunse;
- Contribuie la actualizarea nomenclatorului de articole;
- Verifica respectarea conditiilor de temperatura si umiditate pe timpul depozitarii;
- Participa la revizuirea procedurilor standard de operare stabilite conform RBPD;
- Participa la instruirea personalului alaturi de Persoana responsabila;

Suntem o echipa tanara ,dinamica , orientata spre inovatie si evolutie, ne desfasuram activitatea la nivel national, clientii nostri fiind farmaciile si depozitele autorizate de Agentia Nationala a Medicamentului si Dispozitivelor Medicale.
Echipa noastră are mulți ani de experiență în industria farmaceutică. Oferim servicii profesionale de consultanță în domenii precum reglementarea, intermedierea produselor farmaceutice si afacerilor comerciale.
Misiunea noastră este să construim relații de afaceri puternice și de lungă durată cu partenerii noștri și să oferim produse și servicii de înaltă calitate.

Te asteptam in echipa noastra, aplicand la unul din posturile vacante din cadrul companiei.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 30 Mai 2024