New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

Electrician tablotier

Chrome Tehnic S.R.L.
2 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

Esti pasionat de domeniul tablourilor electrice si vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti?

Te astep cu drag la o vizita la Chrome Tehnic, intrucat ne dorim sa extindem echipa!
Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la numarul: 0754 292 523.

Job Description

Cerinte minime:
  • Sa stie sa citeasca schemele electrice si sa cableze in conformitate cu schemele;
  • Experienta anterioara in realizarea tablourilor electrice;
  • Cunoasterea sistemelor de asamblare xEnergy, Prisma poate reprezenta un avantaj;
  • Studiile tehnice pot reprezenta un avantaj (electric, electromecanic, electrotehnic);

Care sunt responsabilitatile tale?
  • Realizarea tablourilor electrice conform schemei multifilare si/sau a documentatiei de executie sub indrumarea inginerilor;

Beneficii
  • Salariu variabil in functie de experienta in domeniu;
  • Bonus functie de performante;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare transport/transport decontat;
  • Prima de Paste / Prima de Craciun;
  • Contract de munca nedeterminat;
  • Intergrare intr-o echipa cu experienta vasta in domeniul electric;

Te asteptam la Chrome Tehnic!

Company Description

Societatea Chrome Tehnic este o firma cu capital romanesc, cu spirit tanar care are ca domeniu de activitate proiectarea si executia tablourilor electrice de joasa tensiune.

Published May 2, 2024 Updated May 19, 2024 Expires Jun 2, 2024