Gratis

DIRECTOR ADJUNCT MAGAZIN

SEPHORA ROMANIA
3 poziții

Candidatul Ideal

Bucura-te alaturi de echipa noastra de drumul catre o cariera de succes, prin care te vei dezvolta profesional si vei dobandi abilitati de manager!

Impreuna cu Directorul de magazin, vei face parte din echipa de management a unui magazin Sephora.
Esti o persoana entuziasta, comunicativa si empatica? Stii sa inspiri si sa motivezi echipa?
Atunci vei fi responsabil/a de performanta magazinului, fidelizarea clientilor si respectarea politicilor Sephora.

Dar cel mai important lucru este ca te vei simti bine lucrand intr-o companie care cere performanta pe mai multe axe, intr-un ritm alert si mult focus pe echipa!

Descrierea jobului

  • Minim 2 ani experienta in coordonarea unei echipe si experienta in retail
  • Abilitati de vanzare, organizare si planificare;
  • Orientare catre rezultate;
  • Capacitatea de a prelua initiativa;
  • Dinamism si energie;
  • Engleza - nivel avansat

La Sephora, "frumusețe" rimează cu "creativitate": descoperim întotdeauna cu cele mai noi branduri și cele mai actuale tendințe pentru a oferi clienților noștri o selecție uimitoare de frumusețe.

La Sephora, "a învăța" rimează cu "a te distra": încurajăm curiozitatea, inovația și libertatea de a experimenta. Pasiunea noastră, atenția deosebită pe care o acordăm detaliilor, celorlalți și mediului înconjurător ne caracterizează și ne hrănesc viziunea neconvențională asupra lumii: una plină de culoare, fericită și generoasă! Această atitudine îndrăzneață ne diferențiază.

Obiectivul nostru este de a face ca Sephora să fie cel mai admirat retailer de produse cosmetice din lume!

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024