Gratis

Customer Support Agent - Shift Work

SC SUPERBET BETTING & GAMING SA
2 poziții

Candidatul Ideal

In rolul de Customer Support Agent, esti prima linie de contact si te asiguri ca le oferi suport clientilor nostri in scris in legatura cu produsele si serviciile online Superbet.

Program de lucru in ture (inclusiv de noapte si in weekend): 07:00-15:30 / 07:30-16:00/ 15:30-24:00 /20:30-05:00
/ 22:30-07:00 si intermediare: 11:00-19:30/ 12:00-20:30/ 17:00-01:30

Esti o persoana care are:
  • Abilitati de comunicare si ascultare activa;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Cunostinte bune de operare PC (excel, word);
  • Cunostinte medii de limba engleza (scris, citit, vorbit);
  • Foarte bune cunostinte de limba romana (scris, citit, vorbit);
  • Disponibilitate pentru lucrul in ture;
  • Dedicare pentru rezolvarea solicitarilor clientilor;
  • Spirit de observatie.

Descrierea jobului

In rolul tau:
  • Acorzi asistenta clientilor interni si externi prin intermediul tuturor canalelor de comunicare disponibile (prin e-mail, prin telefon, prin chat live, whatsapp, alte canale de comunicare care pot aparea pe parcurs);
  • Colaborezi indeaproape cu departmanetele noastre pentru a controla procedurile si procesele;
  • Gestionezi solicitarile pentru a oferi solutii si alternative adecvate in termenele limita;
  • Construiesti relatii de incredere cu toti clientii nostri prin comunicare deschisa si interactiva;
  • Furnizezi informatii corecte, valide si complete utilizand metodele si instrumentele corecte;
  • Participi la programele de pregatire profesionala in vederea atingerii obiectivelor tale.

Beneficiile pentru o cariera in avantajul tau:
  • Program de lucru flexibil, cu pauza de masa
  • Salariu competitiv + tichete de masa electronice
  • Bonus de sarbatori (Paste si Craciun)
  • Bonus anual in functie de performanta
  • Oportunitati reale de promovare in in cadrul superbet
  • Asigurare medicala si de viata, cu acces la retea privata de sanatate
  • Acces la servicii de consiliere & wellness

Asteptam CV-ul tau. Povestim mai multe in cadrul unei discutii.

Doar candidatii selectati vor fi contactati de echipa noastra de recrutare.

Call Center/ Relatii Clienti/ Agent Servicii Client

Descrierea companiei

Vino si tu in echipa superbet!

Fondat in 2008, la Superbet suntem liderul pietei de retail din Romania si avem o retea de aproximativ 1.000 de agentii.
Cei peste 4.500 de colegi au atitudinea unor sportivi care privesc fiecare provocare drept o sansa de a-si demonstra talentul, experienta si dorinta de a fi mai buni in fiecare zi.
Condus de o echipa cu experienta in domeniul jocurilor de noroc, Superbet este acum compania cu cea mai pronuntata ascensiune din domeniul Betting & Gaming din Europa Centrala si de Est, intreaga echipa concentrandu-se pe extinderea si consolidarea afacerii de pariuri sportive atat la nivel national cat si international.
Viziunea noastra este sa devenim numarul 1 in fiecare tara in care decidem sa investim.

In echipa Superbet iti poti pune in valoare calitatile si te poti dezvolta profesional in fiecare zi.
Hai sa faci parte din echipa noastra!

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024