Companie nouฤƒ? Primeศ™ti un ย  Anunศ› Business cu actualizare sฤƒptฤƒmรขnalฤƒ Gratuit (โ‚ฌ229)
Gratis

Consultant Vanzari Acer

Smartpoint Consulting
2 poziศ›ii
Anunศ› verificat

Textul acestui anunศ› a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greศ™eli sau conศ›inut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

๐Ÿซก๐—˜๐˜€๐˜๐—ถ ๐—ถ๐—ป ๐—ฐ๐—ฎ๐˜‚๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐—ฒ๐—ฎ ๐˜‚๐—ป๐˜‚๐—ถ ๐—ท๐—ผ๐—ฏ ๐—ฝ๐—ฎ๐—ฟ๐˜ ๐˜๐—ถ๐—บ๐—ฒ? ๐Ÿคฉ๐˜Œ๐˜ด๐˜ต๐˜ช ๐˜ฐ ๐˜ฑ๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ด๐˜ฐ๐˜ข๐˜ฏ๐˜ข ๐˜ฑ๐˜ข๐˜ด๐˜ช๐˜ฐ๐˜ฏ๐˜ข๐˜ต๐˜ข ๐˜ฅ๐˜ฆ ๐˜ต๐˜ฆ๐˜ฉ๐˜ฏ๐˜ฐ๐˜ญ๐˜ฐ๐˜จ๐˜ช๐˜ฆ ๐˜ด๐˜ช ๐˜ค๐˜ฐ๐˜ฎ๐˜ถ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ค๐˜ข๐˜ณ๐˜ฆ๐˜ข ๐˜ฆ๐˜ด๐˜ต๐˜ฆ ๐˜ฑ๐˜ถ๐˜ฏ๐˜ค๐˜ต๐˜ถ๐˜ญ ๐˜ต๐˜ข๐˜ถ ๐˜ง๐˜ฐ๐˜ณ๐˜ต๐˜ฆ?

๐——๐—”๐—–๐—” ๐—ฅ๐—”๐—ฆ๐—ฃ๐—จ๐—ก๐—ฆ๐—จ๐—Ÿ ๐—˜๐—ฆ๐—ง๐—˜ ๐——๐—”, ๐—”๐—ฉ๐—˜๐—  ๐—๐—ข๐—•-๐—จ๐—Ÿ ๐—ฃ๐—˜๐—ฅ๐—™๐—˜๐—–๐—ง ๐—ฃ๐—˜๐—ก๐—ง๐—ฅ๐—จ ๐—ง๐—œ๐—ก๐—˜ -> ๐—ป๐—ฒ ๐—บ๐—ฎ๐—ฟ๐—ถ๐—บ ๐—ฒ๐—ฐ๐—ต๐—ถ๐—ฝ๐—ฎ ๐—ฑ๐—ฒ ๐—ฐ๐—ผ๐—ป๐˜€๐˜‚๐—น๐˜๐—ฎ๐—ป๐˜i!
๐Ÿ‘€Proiect nou de consultanta pentru ๐Ÿ’ปlaptopuri ACER

Descrierea jobului

๐Ÿ“Descrierea jobului

๐Ÿ•’ Program part-time: Vineriโ€“ Sambata-Duminica 14:00 โ€“ 20:00
๐Ÿ“ Locatie: Bucuresti Voluntari (Pipera)
๐Ÿ’ฐPlata fixa: 1440 Ron/luna + bonus de performanta lunara (in functie de implicare)
+ decont de transport : 150 lei/luna

Ce vei face?
โ€ข Vei identifica oportunitะฐtile de vะฐnzะฐrะต (inclusiv cross-sell) pะตntru produsะตlะต brandului promovat;
โ€ข รŽndrumarea clienศ›ilor spre produsul destinat nevoilor lor;
โ€ข Intocmirea rapoartelor de stoc ศ™i vรขnzฤƒri.

๐Ÿ“ŒNe-ar placea sa:
ยท Fii gata de treaba cat mai repede (data de start: 19 Aprilie)
ยท Ai disponibilitate sa te implici in acest proiect o perioada indelungata de timp
ยท Bune abilitati dะต comunicare si relationare, atitudine proactiva si orientata spre clienti si spre rezultate.

๐Ÿ“š Necesar: Studii superioare finalizate sau in curs
โ— ๐˜Œ๐˜น๐˜ฑ๐˜ฆ๐˜ณ๐˜ช๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ต๐˜ข ๐˜ช๐˜ฏ ๐˜ฅ๐˜ฐ๐˜ฎ๐˜ฆ๐˜ฏ๐˜ช๐˜ถ ๐˜ค๐˜ฐ๐˜ฏ๐˜ด๐˜ต๐˜ช๐˜ต๐˜ถ๐˜ช๐˜ฆ ๐˜ถ๐˜ฏ ๐˜ข๐˜ท๐˜ข๐˜ฏ๐˜ต๐˜ข๐˜ซ โ—

๐Ÿ“ˆBeneficii:
โ€ข Bonusuri de performanta
โ€ข Training de specialitate, tinut la sediul Aser

Smartpoint este cea mai importantฤƒ agenศ›ie independentฤƒ din Romรขnia, oferind รฎncฤƒ din anul 2005 servicii integrate de comunicare pentru companii din industrii variate, รฎn zona Europei de Est.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expirฤƒ 15 Mai 2024