New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

CASIER / Lucrator comercial 4500-5000 Lei+cazare COSTINESTI

MAMMA MIA MARKET SRL
30 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

- Esti inteligent, prietenos si harnic;
- Esti corect, serios si ai o atitudine pozitiva in relatiile cu oamenii;
- Sincer si cinstit;
- Dornic de a invata lucruri noi .

Job Description

Responsabilitati:
a.Receptioneaza marfurile conform facturilor si sesizeaza in scris neregulile constatate.
b. Pregateste marfurile pentru expedierea catre client.
c. Aranjeaza produsele pe rafturi, fara deteriorarea acestora.
d. Marcheaza cu preturi produsele din magazin , conform listei de preturi stabilite de superior.
e. Verifica periodic stocurile din magazin.
f. Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele.
g. Impacheteza produsele pe care le vinde clientilor.
h. Manipuleaza marfa.
k. Prezinta si vinde produsele firmei intr-un mod profesionist;
l. Elibereaza tuturor clientilor bonuri de casa.
Beneficii:
Pachet salarial atractiv, tichete de masa, bonus de performanta.

Company Description

MAMMA MIA MARKET este un lant de magazine, pozitionate strategic, astfel incat sa fie la indemana oricarui turist de pe litoral si este format din magazine de tip MARKET cu autoservire.
Cumpărăturile la MAMMA MIA MARKET vor fi o experiență perfectă de achizitionare a produselor ce reflectă nevoile de zi cu zi ale turistilor.
MAMMA MIA MARKET este intr-o continua dezvoltare, de aceea cautam oameni care isi doresc sa se implice in constructia unui brand de renume.
De ce angajat la MAMMA MIA MARKET?
1. Pentru ca nu trebuie sa ai in mod obligatoriu experienta, te invatam noi, tot ce trebuie sa stii!
2. Pentru ca poti creste o data cu noi !
3. Pentru ca iti poti alege programul pe care il preferi!
4. Pentru ca vei fi platit pe masura!
5. Poti sa revii in fiecare vara, noi vom fi aici!
Te asteptam in echipa noastra!
Hai la mare! Oferim cazare!
Published May 9, 2024 Updated May 19, 2024 Expires Jun 8, 2024