New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

Arhivar si Arhivisti cu EXPERIENTA

IDEAL COMPANY S.R.L.
20 positions
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

Suntem în căutarea a 10 arhivari/ arhivisti dedicati și organizati pentru a se alătura echipei noastre.
Dacă ești pasionat de gestionarea documentelor și ai o atenție deosebită la detalii, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Abilități de organizare:
  • Organizarea și gestionarea documentelor într-un mod eficient și accesibil, pentru a le gasi rapid si gestionarea activitatii .
  • Crearea unui sistem de arhivare bine structurat conform nomenclatorului.
  • Colaborarea cu colegii si clientii intr-un mod clar si concis, pentru a asigura fluxul eficient al informațiilor.
  • Abilități de analiză: Arhivarii trebuie să poată analiza documentele și să identifice informațiile importante.
  • Abilități de cercetare: Arhivarii trebuie să poată căuta informații relevante într-un mod eficient.
  • Abilități de gestionare a timpului: Arhivarii trebuie să poată gestiona timpul în mod eficient pentru a îndeplini sarcinile în termenele limită.

Cerințe:
  • Experiență în domeniul arhivării sau gestionării documentelor.
  • Cunoștințe solide despre procedurile de arhivare și clasificare.
  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Job Description

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională,avansare in functii.
  • Mediu de lucru plăcut și colegial.
DESCRIEREA JOBULUI
- Activitatea este de 8 ore/zi,5 zile /saptamana.
- Disponibilitate la deplasari.

Company Description

Companie in plina dezvoltare. Asteptam cv-uri in limba romana.
Published May 8, 2024 Updated May 15, 2024 Expires Jun 7, 2024
Similar jobs