Gratis

Angajam sef magazin in Bucuresti

PROFI ROM FOOD SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Noi suntem:
  • Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
  • Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
  • Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
  • Intelegem clientii si oamenii din jur.
  • Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
  • Nu vindem doar produse, cream experiente.
  • Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Cе facеm noi pеntru tinе?
  • Iti ofеrim oportunitatea de a lucrа in rеteaua dе retail modern cu cea mai mare аcoperirе gеografica din Romаniа;
  • Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, iti oferim training profesional;
  • Iti oferim un venit corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate );
  • Iti oferim decontarea partiala a abonamentului de transport;
  • Iti oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal;
  • Iti oferim posibilitati reale de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?
  • Vei administra magazinul ca pe propria afacere;
  • Vei atinge obiectivele propuse;
  • Vei pune bazele unei echipe unite si iti vei dezvolta colegii din punct de vedere profesional;
  • Te vei asigura ca sunt respectate politicile comerciale ale companiei;
  • Vei imbunatati indicatorii de performanta ( CA, piederi, stocuri, fluctuatie si costuri personal, audit );

Daca ai:
  • Capacitate de organizare si prioritizare;
  • Orientare catre indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
Dinamism, integritate, atitudine pozitiva.Aplica cu incredere!
E momentul pentru un job bun!

De aproape 22 ani, lanțul de magazine Profi se dezvoltă continuu, în ritm accelerat. A depășit deja pragul de 1.600 de magazine în peste 770 de localități, și urmează să deschidă sute de noi magazine în următorii ani.

Profi, rețea românească de retail modern, este cel mai mare angajator din țară și se mândrește cu peste 2.000 de colegi promovați anual.

În 2021, Profi a introdus un nou concept de magazin care, în baza succesului de care se bucură, urmează să se extindă în întreaga rețea, fapt ce punctează încă un pas important în evoluția companiei.

Povestea Profi nu are sfârșit, ci doar capitole noi, ce prind contur alături de toți colegii noștri și anunță transformări însemnate!

Abia așteptăm să aflăm mai multe și despre tine și să ne cunoaștem!

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024