Gratis

Agent vanzari

Alfa Energetic Esco SRL
12 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
- Experiență în vânzări B2B, preferabil în domeniul energiei solare
- Abilități excepționale de comunicare și negociere
- Cunoștințe solide despre piața energiei solare
- Permis de conducere valabil
- Disponibilitate pentru deplasări la nivel zonal

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Identificarea și atragerea de noi clienți noi
- Prezentarea și vânzarea panourilor fotovoltaice către potențialii clienți
- Menținerea unei relații excelente cu clienții de afaceri
- Monitorizarea tendințelor pieței și a concurenței
- Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta strategii de vânzare
Oferim:
- Pachet salarial competitiv, cu bonusuri substanțiale în funcție de performanță
- Program de formare complet, condus de profesioniști cu experiență în vânzări
- Oportunități de dezvoltare profesională într-un sector în creștere rapidă

Alafa Energetic Esco SRL, un pionier în domeniul energiei solare, caută agenți de teren entuziaști și ambițioși pentru a se alătura echipei noastre de vânzări B2B la nivel național. Rolul implică vânzarea sistemelor fotovoltaice de ultimă generație către o gamă diversă de clienți de afaceri.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024