Gratis

AGENT VANZARI CARTELE PREPAY & TIGARI

VIDAFAN SRL

Candidatul Ideal

-Experienta in domeniul vanzarilor FMCG,TELECOM,VAN SELL, minim 2 ani OBLIGATORIU
-Bune abilitati de comunicare si putere de convingere
-Onest,ambitios,dornic de afirmare si auto depasire.
-Dorinta si placere de a interactiona cu clientii
-Disponibilitate program prelungit

Descrierea jobului

-vanzarea se va face in sistem van-sell (marfa in masina )
-prezinta si promoveaza produsele din portofoliu
-dezvoltarea continua a zonei de activitate alocata
-realizarea planului de vanzari si a ratei de profitabilitate
-gestionarea corecta a soldurilor din piata si a stocului de marfa
-interactioneaza pozitiv cu clientii

OFERTA beneficii
-salariu atractiv
-bonus din vanzari si realizari target
-masina de servici
-mediu de lucru profesional intr-o echipa tanara si dinamica
-posibilitate de promovare

FIRMA DISTRIBUTIE CE ACTIVEAZA DE 19 ANI PE PIATA DE VANZARI RETAIL SI EN- GROS, CU VIZIUNE DINAMICA SI ABDATATA REALITATII ACTUALE, DORESTE SA-SI MAREASCA ECHIPA DE VANZARI CU VIITORI COLEGI DORNICI DE AFIRMARE SI PERFECTIONARE .
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024