Gratis

Agent de turism

MARINA GIFT S.R.L.

Candidatul Ideal

- Persoana calma, sociabila, placuta;
- Cunostinte de operare PC (E-mail, Word, Excel);
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Seriozitate si dorinta de promovare si asimilare de noi cunostinte in domeniu;
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Interactiunea cu clientii la nivelul agentiei;
- Pregatirea si prezentarea ofertelor si a pachetelor turistice catre clienti
- Identificarea celor mai potrivite oferte, conform cu asteptarile clientilor;
- Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora

Beneficii:
- Un mediu de lucru ce ofera posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung;
- Un sistem de salarizare atractiv (salariu fix + bonus) ce recompenseaza performatele profesionale;
- Organizarea regulata a calatoriilor de informare in diverse destinatii interne si externe.

Descrierea companiei

Agentie de turism in ALBA IULIA.
Publicat 7 Apr. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Mai 2024