Gratis

Agent / Broker imobiliar

CAPITAL IMOWORK SRL
50 poziții

Candidatul Ideal

✔Ești o persoană interesată dе perspectiva unei dezvoltări profesionale responsabile în domeniul imobiliar?
✔Știi că performanța se creează progresiv, cu multă curiozitate, motivație și asumare?
✔Îți cultivi cu ambiție spiritul antreprenorial și respecți un cod moral dе conduită?
✔Comunici ușor, esti o persoană dinamică și punctuală?
✔Te așteptăm în echipa Capital Imobiliare!

Descrierea jobului

Muncа dе agеnt imobiliаr prеsupunе еxcеlеntе аbilități dе comunicаrе și de orgаnizаre în vederea stаbilirii intâlnirilor cu propriеtаrii divеrsеlor imobilе sau cu potеnțialii locatari.
Rеsponsаbilitățile principale costаu în preluarea, listarea și promovаrеа imobilеlor luate în portofoliu, reprezentarea părților în tranzacțiile imobiliare, precum și mаnagеmentul complet al ofertelor.
Dacă îți dorești o carieră alături de specialiști în imobiliare, ai carnet de conducere categoria B și ești pregătit/-ă să te perfecționezi pe termen lung, fie că ești debutant/-ă, fie că ai o experiență relevantă, contactează-ne pentru o discuție!

✔ Beneficii:
Colaborare pe bază de contract și comision din tranzacțiile realizate.

CAPITAL IMOBILIARE® – un brand . CAPITAL IMOWORK .– este o agenție imobiliară care activează cu succes pe piața imobiliară din Cluj-Napoca, România. Pregătim lansarea List - imobiliare digital, o aplicatie revoluționară pentru domeniul imobiliar și căutăm colegi noi interesati de domeniul imobiliar din întreaga tară.

Agenția noastră a luat naștere la finalul anului 2015 și odată cu trecerea timpului am devenit mai maturi, am învățat sa fim mai buni decât am fost ieri și am văzut în competiție un posibil colaborator. Ajunși în anul, după o creștere constantă, am deschis al doilea birou; în prezent suntem o echipă formată din peste 30 de membri, organizați pe departamente astfel încât fiecare broker imobiliar să ofere servicii de calitate clienților săi și, de asemenea, să-și atingă țelurile propuse.

Ce facem?
Am căutat încă de la început să oferim o experiență reușită brokerului imobiliar, să punem accentul pe educație, etică și mentorat din partea celor cu mai multă experiență în domeniu, astfel încât procesul de tranzacționare să fie unul de succes pentru toate părțile implicate. Ne place să fim competenți și profesioniști când vine vorba de clienții noștri; ne propunem să-i ajutăm să-și atingă obiectivele fie că vorbim de apartamentul dorit, casa mult visată sau primul sediu pentru business.
Promovăm un climat de lucru în care dialogul dintre client, broker și agenție sa fie unul cât mai constructiv.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024