Gratis

Medici specialisti de familie,oftalmologie si dermatologie

APOLLO MED CENTER SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Vrei sa faci parte dintr-o echipa excepțională și sa oferi îngrijire medicală de înaltă calitate? Apollo Med Center își extinde echipa și caută medici de familie, dermatologie și oftalmologie pasionați și dedicati. Mediu plăcut de lucru și relaxant, suntem dedicati in a crea un mediu de lucru inspirator și reconfortant. Respect fata de profesia de medic: la Apollo Med Center, respectam intru totul profesia medicală și valorizam contribuția pe care o aduci in sănătatea pacienților noștri. Responsabilitatea ta principala va fi de a furniza servicii medicale de înaltă calitate.
Va așteptăm intr-o echipa tânăra dar experimentata, care își dorește sa ofere îngrijire medicală integrată la cele mai înalte standarde.

Descrierea jobului

Îngrijire medicală

Suntem formați dintr-o echipa tânăra plină de profesionalism, dedicați îngrijirii pacienților noștri.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024