Gratis

Arhivar si Arhivisti cu EXPERIENTA

IDEAL COMPANY S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea a 10 arhivari/ arhivisti dedicati și organizati pentru a se alătura echipei noastre.
Dacă ești pasionat de gestionarea documentelor și ai o atenție deosebită la detalii, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Abilități de organizare:
  • Organizarea și gestionarea documentelor într-un mod eficient și accesibil, pentru a le gasi rapid si gestionarea activitatii .
  • Crearea unui sistem de arhivare bine structurat conform nomenclatorului.
  • Colaborarea cu colegii si clientii intr-un mod clar si concis, pentru a asigura fluxul eficient al informațiilor.
  • Abilități de analiză: Arhivarii trebuie să poată analiza documentele și să identifice informațiile importante.
  • Abilități de cercetare: Arhivarii trebuie să poată căuta informații relevante într-un mod eficient.
  • Abilități de gestionare a timpului: Arhivarii trebuie să poată gestiona timpul în mod eficient pentru a îndeplini sarcinile în termenele limită.

Cerințe:
  • Experiență în domeniul arhivării sau gestionării documentelor.
  • Cunoștințe solide despre procedurile de arhivare și clasificare.
  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională,avansare in functii.
  • Mediu de lucru plăcut și colegial.
DESCRIEREA JOBULUI
- Activitatea este de 8 ore/zi,5 zile /saptamana.
- Disponibilitate la deplasari.

Companie in plina dezvoltare. Asteptam cv-uri in limba romana.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024