Gratis

Planner Transport

DEVEGA S.R.L.

Candidatul Ideal

Planner transport
Ești pasionat de logistică și transport? Ai un ochi pentru detalii și abilități excepționale de organizare? Dacă da, avem o oportunitate interesantă să vă alăturați echipei noastre ca planner transport.
Responsabilitati cheie:
- Planifică și coordonează activitățile de transport pentru a asigura livrarea eficientă și la timp a mărfurilor
- Optimizeaza rutele și orarele pentru a minimiza costurile și a maximiza resursele
- Colaboreaza cu echipa interna și cu partenerii externi pentru a eficientiza procesele de transport
- Monitorizeaza operațiunile de transport și abordeaza orice probleme sau întârzieri în mod proactiv
- Utilizeaza sisteme de management al transportului pentru a urmări expedierile și pentru a menține înregistrări exacte

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv si beneficii
- Oportunitate de creștere și avansare în carieră

Dacă sunteți în căutarea unei cariere pline de satisfacții în transport și doriți să faceți, vă încurajăm să aplicați pentru postul de Planner Transport. Alăturați-vă nouă în conturarea viitorului transportului și logisticii!

Descrierea jobului

Calificări:
- Experiență anterioară în planificarea transportului sau logistică
- Cunostinte de utilizare a software-ului de management al transportului
- Abilități puternice de analiză și de rezolvare a problemelor
- Excelente abilități de comunicare și interpersonale
- Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu cu ritm rapid
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024