Gratis

Copywriter

OCTOPUS STORY S.R.L.

Candidatul Ideal

La Octopus suntem în căutarea unui copywriter talentat care să se alăture echipei noastre pline de creativitate! Dacă ești pasionat de scris și îți place să creezi conținut în limba română, dar ai și cunoștințe de limba engleză, atunci ai găsit locul potrivit! Ne dorim să lucrăm cu cineva care să aducă prospețime și originalitate în fiecare text pe care îl redactează, fie că este vorba despre redactarea postărilor pentru social media, a articolelor PR, a descrierilor de produse sau servicii, a textelor publicitare și multe altele.
Experiența ta în scris trebuie să fie corectă gramatical și să strălucească prin creativitate! Dacă ai un portofoliu de lucru, suntem nerăbdători să-l vedem și să ne facem o idee despre stilul tău unic de scriere.

Descrierea jobului

Contractul nostru este full-time, dar flexibilitatea face parte din ADN-ul nostru, așa că ne adaptăm pentru a asigura un echilibru optim între viața personală și profesională.
Suntem localizați în Miercurea-Ciuc și Cluj-Napoca, oferindu-ți posibilitatea de a alege locul care ți se potrivește cel mai bine.

Vino să faci parte dintr-o echipă unde creativitatea și calitatea sunt la loc de cinste! Te așteptăm cu brațele deschise să împărțim împreună această călătorie captivantă în lumea publicității!

Trimite-ne CV-ul tău până pe 8 mai la adresa de e-mail: hello@theoctopus.ro și hai să explorăm împreună oportunitățile de dezvoltare în cadrul agenției noastre!

Suntem o agenție de comunicare creativă care conduce brand-urile în lumea digitală. Misiunea noastră este simplă: dorim să asigurăm cea mai bună prezență online pentru clienții noștri.

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 12 Mai 2024