Gratis

Agent Vanzari

MULTI GREENS S.R.L.

Candidatul Ideal

Un candidat ideal pentru un job în vânzări directe către restaurante ar trebui să fie o persoană dinamică, orientată către rezultate și cu abilități excelente de comunicare și negociere. Iată câteva caracteristici și calități cheie pe care ar trebui să le aibă:

Experiență anterioară în vânzări: Ar trebui să aibă o experiență solidă în domeniul vânzărilor, cu o înțelegere clară a procesului de vânzare și a ciclului de vânzare. Experiența în vânzările B2B și în sectorul alimentar sau de ospitalitate ar fi un mare avantaj.

Spirit antreprenorial: Ar trebui să fie motivat să atingă obiectivele de vânzări și să fie dispus să își asume responsabilitatea pentru succesul său și al companiei.

Descrierea jobului

Stabilirea întâlnirilor săptămânale cu potențiali clienți: Veți fi responsabil de identificarea și contactarea potențialilor clienți din industria restaurantelor și a retailului pentru a programa întâlniri în vederea prezentării produselor și serviciilor noastre.

Întreținerea relațiilor cu clienții actuali: Veți lucra strâns cu clienții noștri existenți pentru a întreține relații solide și a identifica oportunități de vânzare suplimentare. Veți fi responsabil de a răspunde prompt la nevoile și întrebările clienților și de a asigura satisfacția acestora.

Multigreens este un startup inovator în domeniul horticulturii, fondat în 2020 și cu o experiență solidă de 4 ani pe piață. Ne specializăm în producția și distribuția de microplante, flori comestibile și baby leafs, adresându-ne pe segmentului B2B, in curand si direct to consumer.

La Multigreens, ne-am angajat să oferim produse de cea mai înaltă calitate clienților noștri din industria alimentară, restaurante, hoteluri și alte afaceri gastronomice. Ne străduim să fim mai mult decât un simplu furnizor. Suntem partenerii lor de încredere în crearea experiențelor culinare de neuitat.

Ce ne deosebește este angajamentul nostru față de sustenabilitate și calitate. Folosim tehnici de cultură avansate pentru a ne asigura că produsele noastre sunt întotdeauna proaspete, bogate în nutrienți și cultivate în mod responsabil. Fiecare etapă a procesului nostru, de la semințe la ambalaj, este atent monitorizată pentru a ne asigura că respectăm cele mai înalte standarde.

În plus, suntem mereu deschiși la colaborare și inovație. Lucrăm îndeaproape cu clienții noștri pentru a înțelege nevoile lor specifice și pentru a oferi soluții personalizate care să le îmbunătățească afacerile.

Cu Multigreens, clienții primesc nu doar produse, ci și o experiență care îi ajută să se diferențieze pe piață și să atragă consumatorii cu oferte inovatoare și gustoase.

Publicat 6 Mai 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 5 Iun. 2024