Gratis

Vino In Echipa Generali - APLICA ACUM!

GENERALI

Candidatul Ideal

Vino în echipa noastră! Vei regăsi bucuria de a lucra cu pasiune alături de oameni tineri și dinamici!

Dacă ești ambițios și îți dorești mai mult în viața profesională, ai șansa să te dezvolți cu ajutorul programelor educaționale Generali Group.
Suntem orientați către inovație, flexibilitate și transparență, atât pentru clienți, cât și pentru angajații noștri.

Descrierea jobului

Alătură-te echipei noastre și vei avea parte de un mediu de lucru flexibil, provocator, alături de colegi simpatici. ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂

Generali este rezultatul unui vis. Zeci de generații au făcut posibil ceea ce putem numi astăzi un brand internațional puternic care protejează financiar milioane de oameni și afaceri. Ne preocupă comunitățile din jurul nostru și ne implicăm în acțiuni menite să îmbunătățească viața oamenilor de lângă noi.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024