Gratis

Vanzator / Vanzatoare inghetata artizanala

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane pline de entuziasm care sa ocupe postul de vanzator/vanzatoare in magazinul nostru de inghetata artizanala italiana localizat in zona centrala a Capitalei.
Canditatul ideal:
- atitudine pozitiva, fire vesela.
- dispus/a sa invete.
- persoana curata careia sa ii placa igiena
- atentie la detalii si harnic/a
- proactiv/a
Poate sa fie proaspat absolvent/a, masterand/a , student/a sau o persoana în cautarea unui loc de munca.
Nu conteaza varsta, conteaza atitudinea!

Descrierea jobului

Se va ocupa de vanzarea preparatelor din gelaterie
Mentine legatura cu colegii si superiorul erarhic
Se va ocupa de inchiderea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄casei, intocmirea fiselor
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.