Gratis

VANZATOR / LUCRATOR COMERCIAL UNDER ARMOUR

Kvantum Sport SRL - distribuitor oficial al UNDER ARMOUR
6 poziții

Candidatul Ideal

• Studii medii/ superioare - avantaj studii in domeniul sportului
• Experienta in domeniul sport este un avantaj
• Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi
• Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top
• Vocabular comercial ingrijit, eticheta de servire
• Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)
• Aptitudini de calcul si de comunicare

Descrierea jobului

•Ofera clientilor o servire premium completa
• Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor
• Ofera informatii relevante despre specificul brandului Under ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Armour
• Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin
• ofectueaza operatiuni de casierie
• Realizează cu acuratete receptia produselor
• Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate
• Se auto-instruieste permanent si participa la traininguri specifice brandului

Beneficii:
  • Salariu fix,
  • Tichete de masa,
  • Prime de sarbatori,
  • Bonusuri performanta,
  • Abonament medicat la o clinica Privata
  • Program in ture, full-time
  • Reducere la produsele comercializate
  • Mediu de lucru modern si prietenos.

Kvantum Sport SRL este distribuitor oficial al UNDER ARMOUR în România.

Fondată de Kevin Plank în 1996, misiunea Under Armour este "Să-i faci pe toți sportivii mai buni prin pasiune, design și exercitarea neîncetată a inovației".

Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024