Gratis

Transport Manager

Bipmobile SRL

Candidatul Ideal

- Persoana atenta la detalii, constiincioasa si serioasa;
- Cunostinte avansate de limba franceza
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- Disponibilitate la program prelungit
- Rezistenta la stres
- Cunostinte operare PC
- Abilitatea de a gasi rapid solutii

Descrierea jobului

- Negociaza si transmite comenziile de transport;
- Urmareste indeaproape realizarea transportului si acuratetea intocmirii actelor;
- Efectueaza rapoarte, saptamanale/ ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀lunare/ anuale, legate de transport;
- Mentine o buna relatie cu clientii si transportatorii, atat interni cat si externi.
Se ofera:
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa entuziasta;
- Remuneratie corelata cu realizarile si cu treptele de cariera;
- Traininguri de specializare.

Bipmobile este una din companiile cele mai dinamice din domeniul transporturilor si expeditiei de marfuri.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024