Gratis

Tehnician Sisteme de Securitate, CCTV, Automatizari Porti

I-SYSTEMS HOME SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

  • persoana proactiva, orientata spre obiective si rezultate,
  • indemanare la lucrul cu scule si unelte specifice pentru operatiuni electro-mecanice,
  • experiența in instalarea si întreținerea sistemelor de curenți slabi (automatizari porti, efracție, incendiu, control acces, CCTV, detectie incendiu etc.), minim 2 ani reprezinta un avantaj,
  • cunoasterea lb. engleze reprezinta un avantaj,
  • permis de conducere cat. B, fara evenimente deosebite,
  • disponibil pentru deplasari in tara,
  • seriozitate si respect reciproc. Ne bem cafeaua de dimineata in jur de ora 7:00-7:30 si plecam spre locatia proiectului,
  • cunostinte de intelegere a schitelor tehnice simple de montaj,
  • cunostinte minime despre procese mecanice, imbinari prin sisteme de fixare metalice, suruburi, proces de sudura,
  • cunostinte de utilizare a computer-ului, retelistica, IP Networking, programare si configurare sisteme IP.

Descrierea jobului

Activitatea se desfășoară pe teren la clienți, preponderent în București, dar și în alte orașe din țară si presupune:
  • Instalarea, configurarea si mentenanta diferitelor echipamente si sisteme de automatizari porti/securitate, supraveghere video, control acces, sisteme alarma etc.
  • Participarea directă la instalarea sistemelor de securitate menționate și responsabilitatea pentru finalizarea cu succes in termenul stabilit a fiecarui proiect desemnat;
  • Executarea activităților de muncă precum: cablajul pentru echipamente, debitarea metalelor și realizarea canelurilor în beton, sudura cu electrod la nivel de bază, asamblări mecanice, precum și conexiuni electrice de joasă tensiune și curenți slabi;
  • Intocmirea necesarului de materiale si echipamente pentru lucrarea care urmeaza a fi executata;
  • Diagnosticarea ︈și remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor de securitate si automatizari porti;
  • Întocmirea proceselor verbale de punere în funcțiune a acestora.

Beneficii
  • Program „rezonabil-flexibil”;
  • Contract individual pe perioada nedeterminata;
  • Acces la echipamente performante, care îti vor facilita munca si îti vor permite sa te dezvolti profesional;
  • Recompense financiare suplimentare in functie de atingerea obiectivelor si a performantelor individuale;
  • Acces la programe de training adaptate nevoilor tale de dezvoltare, pentru a dobandi competentele tehnice necesare.

I-SYSTEMS HOME SOLUTIONS ofera Inovație | Calitate Premium | Flexibilitate

Produsele și soluțiile noastre se conformează celor mai înalte standarde, având mereu în vedere părerea și nevoile clienților noștri. Adaptăm fiecare proiect și oferim prețuri avantajoase, aliniate cu cerințele și necesitățile individuale. Suntem mereu în căutare de produse și soluții care evoluează odată cu trecerea timpului, alegând branduri și produse eficiente, în conformitate cu valorile noastre și asigurând confortul viitorului, odată cu progresul tehnologic.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024