Gratis

Tehnician masini si utilaje / Tehnician mentenanta

CTP Group
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Scoala profesionala, calificare in domeniul tehnic - electromecanic;
  • Experienta de tehnician mentenanta, tehnician auto, in ateliere reprezinta un avantaj;
  • Candidati apti din punct de vedere fizic sa realizeze activitatea de reconditionare;
  • Cunostinte bune de utilizare a pachetului Ms Office; diagnoza, SAP (program de comanda piese de schimb) - reprezinta avantaj, desen tehnic;
  • Abilitati de lucru in domeniul: mecanic, pneumatic, electric;
  • Autorizatie de stivuitorist;
  • Limba engleza – nivel mediu (pentru intelegerea documentatiei tehnice);

Descrierea jobului

  • Program de lucru: 2 sau 3 schimburi;
  • Banc de lucru propriu in atelier mentenanta;
  • Experienta minim 3 ani in ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈domeniul tehnic;
  • Reparatii masini/echipamente/utilaje;
  • Disponibilitate de lucru in echipa.
Beneficii:
  • Tichete de masa: 40 lei/zi lucrata;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Prime de sarbatori;
  • Bonus anual (al treisprezecelea salariu);
  • Transport asigurat pe rutele companiei/decontat;

CTP Group furnizează o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității și soluții de management al capitalului uman, oferind clienților săi servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024