Gratis

Suport clienti italiana hibrid

FSP GLOBAL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane pasionate de comunicare si limbi straine, organizate si orientate catre solutii. Daca ai o atitudine pozitiva si iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu de lucru profesionist și dinamic, ne-ar placea sa te cunoastem!

Candidatul ideal are urmatoarele caractesistici:
  • Vorbitor de limba italiana si limba engleza cu o capacitate excelentă de comunicare scrisa, si verbala, oferind suport profesionist si eficient clientilor
  • Abilitati excepționale de comunicare si rezolvare a problemelor: capacitatea de a gestiona situatiile cu calm, eficienta si orientare catre soluții rapide.
  • Competente digitale solide: utilizare avansată a PC-ului, viteza si precizie in tehnoredactare, abilitatea de a naviga cu usurinta intre multiple tab-uri de browser si de a efectua cautari rapide si relevante pe internet.
  • Personalitate placuta, calma si empatica: un comportament prietenos si o atitudine solara, fiind mereu gata sa oferi ajutor cu rabdare si bunavointa.
  • Orientare puternica catre client: capacitatea de a asculta activ, de a intelege nevoile clientului si de a oferi raspunsuri clare si eficiente.
  • Spirit de echipa si colaborare: deschis sa colaborezi armonios cu colegii, contribuind la un mediu de lucru bazat pe cooperare si respect.
  • Flexibilitate si disponibilitate: deschiderea de a lucra in ture flexibile, inclusiv in weekenduri, pentru a sustine necesitatile echipei.

Descrierea jobului

Ce presupune acest job:
  • Oferirea de informatii si suport clientilor, prin email si telefon, pe baza procedurilor, pe care ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂le vei asimila in timpul trainingului;
  • Gestionarea solicitărilor clientilor intr-un mod profesionist, oferind solutii rapide si eficiente, respectand standardele de calitate ale companiei;
  • Asigurarea unei comunicari clare si empatice, mentinand o atitudine pozitiva si orientata catre client.

Ce iti oferim:
  • Pachet salarial atractiv: salariu fix competitiv, plus bonuri de masa;
  • Stabilitate profesionala: contract de munca pe perioada nedeterminata, intr-o companie solida si de incredere;
  • Asigurare privata de sanatate;
  • Posibilitatea de a lucra in regim hibrid, după ce dobandesti autonomie in activitatea zilnica;
  • Training si formare profesionala continua, pentru a te ajuta să te dezvolti si sa iti perfectionezi competentele pe termen lung.

Te asteptam sa devii parte din echipa noastra!

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. FSP Global înseamnă “Full Service Provider''. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

► www.fspglobal.com

► tel: +40 364 88 56 77

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024