Gratis

Sudori profesioniști pentru echipa noastră din Buhuși

INTERTRANSCOM IMPEX SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cu peste 30 de ani de experiență, Intertranscom s-a afirmat ca cel mai mare producător de plasă sudată din România și unul dintre principalii distribuitori de materiale de construcție. De asemenea, ne-am impus ca unul dintre cei mai mari fasonatori de oțel beton din țară, contribuind la realizarea unor proiecte de infrastructură majore la nivel național. Utilizăm cele mai moderne utilaje pentru a asigura o calitate superioară a produselor noastre, necesară pentru succesul acestor proiecte.

Pentru a ne menține aceste standarde ridicate de excelență, căutăm sudori profesioniști care să se alăture echipei noastre din Buhuși.
Dacă ai experiență în sudură și îți dorești să faci parte dintr-o echipă puternică și profesionistă, Intertranscom este locul potrivit pentru tine!

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
•Experiență relevantă în sudură
•Cunoștințe solide despre tehnicile de sudare
•Abilități de lucru în ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁echipă și comunicare
•Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și de a se dezvolta
Ce îți oferim:
•Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv
•Oportunități de dezvoltare profesională
•Un mediu de lucru sigur și bine organizat
Dacă ești pregătit să te alături echipei noastre din Buhuși, trimite-ne CV-ul tău la cariere@intertranscom.ro sau office@intertranscom.ro sau sună-ne la 0749 212 122
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Intertranscom, cu o istorie de 30 de ani și peste 350 de angajați, este principalul angajator din orașul Buhuși. Suntem cel mai mare producător de plasă sudată din România și oferim o gamă diversificată de produse din oțel, precum oțel beton fasonat, panouri bordurate pentru gard, sârmă moale neagră și cuie. Ca unul dintre cei mai mari distribuitori de materiale de construcții, inclusiv oțel, BCA, cărămizi și ciment la sac, deținem o flotă proprie de camioane, asigurând astfel livrări rapide și eficiente. Cu trei unități de producție în Buhuși și una în Beclean, oferim un mediu de lucru prietenos și dinamic, siguranța locului de muncă, un salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv, precum și oportunități de dezvoltare profesională. Dacă ești în căutarea unui loc de muncă stabil într-o companie de top, Intertranscom este locul potrivit pentru tine. Iar dacă vrei să ne cunoști mai bine, intră pe https://intertranscom.ro/.

Publicat 14 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 14 Oct. 2024