Gratis

Stivuitorist / Electrician Mentenanta

ZENPRO HR SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Stivuitorist/Stock Controller(Ploiesti)
Experiență anterioară în operarea stivuitorului cu lame laterale.
Autorizație ISCIR valabilă pentru operarea stivuitoarelor.
Experiență în domeniul gestiunii stocurilor și a depozitului.
Abilități bune de coordonare și atenție la detalii.
Cunoștințe despre manipularea și stivuirea mărfurilor în siguranță.
Capacitatea de a lucra eficient în echipă.
Disponibilitate pentru lucrul în ture/schimburi și ore suplimentare, dacă este necesar.

Electrician Mentenanță
Diplomă sau calificare în domeniul electric (electrician autorizat ANRE reprezintă un avantaj).
Experiență de minim 3 ani ca electrician industrial.
Cunoștințe solide de citire și interpretare a schemelor electrice.
Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice complexe.
Atenție la detalii și respectarea normelor de siguranță.
Disponibilitate pentru lucrul în schimburi.

Descrierea jobului

Operarea stivuitorului cu lame laterale pentru manipularea eficientă a mărfurilor.
Întocmirea și actualizarea documentelor de gestiune.
Încărcarea, descărcarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈și mutarea materialelor în depozit conform procedurilor interne.
Asigurarea integrității mărfurilor pe durata manipulării și transportului.
Participarea la organizarea eficientă a spațiului de depozitare.
Respectarea normelor de siguranță la locul de muncă și utilizarea corectă a echipamentului.
Întreținerea zilnică a stivuitorului și raportarea eventualelor defecțiuni.

Instalarea, întreținerea și repararea echipamentelor electrice industriale.
Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice și mecanice ale utilajelor.
Realizarea mentenanței preventive și corective conform planurilor tehnice.
Monitorizarea și controlul sistemelor de automatizare și a echipamentelor de control electric.
Asigurarea conformității cu normele de siguranță și cu reglementările tehnice în vigoare.
Participarea la proiecte de modernizare a instalațiilor electrice industriale.
Colaborarea cu echipele de producție și alte departamente pentru a asigura funcționarea continuă a echipamentelor.

ZenPro HR este o agenție de recrutare dedicată să facilităm întâlnirea între talentele de top și companiile de elită. Fondată în anul 2022, ne-am angajat să transformăm procesul de recrutare într-o experiență simplă, eficientă și pozitivă pentru ambele părți implicate.
Misiunea noastră este să aducem împreună candidații cei mai talentați și companiile de top, creând astfel conexiuni valoroase care să ducă la succesul pe termen lung atât al indivizilor, cât și al organizațiilor.
Ce Ne Diferențiază:
Expertiză Profesională: Echipa noastră este formată din specialiști experimentați în domeniul resurselor umane și recrutării, gata să ofere soluții personalizate și sfaturi specializate pentru fiecare proces de recrutare.
Focus pe Calitate: Ne străduim să aducem calitate în fiecare etapă a procesului de recrutare, selectând cu atenție candidații și companiile partenere pentru a asigura potrivirea perfectă între nevoile lor.
Transparență și Comunicare Deschisă: Ne angajăm să menținem o comunicare transparentă și deschisă cu toți clienții și candidații noștri, oferind informații clare și actualizări în timp util pe tot parcursul procesului de recrutare.
Serviciile Noastre:
Recrutare și Selecție Personalizată
Evaluare și Selectare a Competențelor
Consultanță în Resurse Umane și Managementul Talențelor
Programe de Dezvoltare a Forței de Muncă
www.zenprohr.ro, www.facebook.com/ZenProHR, recrutare@zenprohr.ro
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024