Gratis

Specialist Implementare Aparatura Medicala

MEDICAL INNOVATION SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne extindem echipa și căutăm o persoană care să îndeplinească următoarele criterii:
  • Studii superioare finalizate (constituie un avantaj studiile de specialitate în domenii precum farmacie, medicină, bioinginerie etc.);
  • Cunoștințe avansate de limba engleză;
  • Abilități de utilizare a Microsoft Office;
  • Permis de conducere categoria B, cu experiență;
  • Experiență în domeniul medical (experiența cu dispozitive medicale, suport tehnic sau robotică chirurgicală constituie un avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare și instruire pentru interacțiunea cu personalul medical;
  • Mentalitate orientată spre rezolvarea problemelor și capacitatea de a lucra sub presiune în medii critice;
  • Disponibilitate și flexibilitate pentru deplasări la locațiile clienților și oferirea de suport la fața locului.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Oferă instruire si suport personalului medical atat in timpul, cat si in afara interventiilor
  • Colaboreaza strâns cu ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄echipele clinice și tehnice pentru a optimiza performanța echipamentului
  • Coordoneaza si implementeaza buna functionare si utilizarea corecta a echipamentului medical
  • Identifica și rezolva incidentele tehnice aparute, in cel mai scurt timp
  • Asigura conformitatea cu standardele de siguranță și reglementările în vigoare
  • Călătorește la locațiile clienților pentru a sprijini implementarea echipamentului si suport tehnic

Beneficii:
  • Programe de formare tehnică: Acces la cursuri și sesiuni de pregătire
  • Posibilități de avansare
  • Acces la tehnologie de ultima generatie in domeniu medical
  • Pachet salarial competitiv

Medical Innovation Solutions România este o companie ce distribuie tehnologie medicală de ultima generatie, dedicată transformării îngrijirii pacienților prin dispozitive si aparatura medicala inovatoare și soluții chirurgicale avansate. Misiunea noastră este să îmbunătățim eficiența și siguranța procedurilor chirurgicale prin integrarea robotilor de ultimă generație. La Medical Innovation Solutions, ne angajăm să impulsionăm progresul în industria sănătății și să promovăm o cultură a excelenței și inovației.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024