Gratis

Software Engineer (.NET ) REMOTE

MULTISOFT SRL

Candidatul Ideal

- 3+ ani experiență de lucru pe poziții relevante (software engineer, backend developer etc) - Experiență cu limbaje de programare de nivel înalt (C#, Java) - Înțelegere aprofundată a conceptelor de programare orientată pe obiecte, structuri de date și algoritmi - Înțelegere aprofundată a calculului paralel și distribuit - Experiență cu bazele de date relaționale - Adaptabilitate la tehnologii și cerințe noi - Abilități de comunicare și lucru în echipă

Constituie un bonus: - Experiență de dezvoltare software folosind limbaje și unelte din ecosistemul .NET - Familiaritate cu conceptele și tehnologiile CI/CD - Experientă cu tehnologii și unelte de deployment în Cloud - Experiență cu tehnologiile de monitorizare și jurnalizare

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui programator backend experimentat, care să ni se alăture în dezvoltarea de soluții inovative în domeniul HoReCa. ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄

Responsabilități de bază ale postului: - Proiectare, implementare și testare de servicii software - Optimizarea aplicațiilor existente în vederea creșterii performanței și a productivități - Coordonare cu restul echipei de dezvoltare pentru asigurarea calității și livrarea la timp a proiectelor - Lucrul cu echipe de dezvoltare și experți de domeniu pentru stabilirea de obiective tangibile

Se lucreaza full remote

Multisoft este o companie românească cu o experiență de peste 30 de ani în dezvoltarea de soluții software la comanda și pentru domeniul HoReCa. Având o echipă de 40+ angajați și un portofoliu de peste 300 de hoteluri și restaurante la nivel național, suntem singura companie din țară cu o soluție proprie integrată care satisface nevoile afacerilor hoteliere la nivel 360°.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024