Gratis

Sofer Profesionist B+C+E

mateco

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui șofer profesionist cu experiență și abilități remarcabile pentru a se alatura echipei noastre din Cluj.

Ce ne dorim de la tine:
  • Experiență de minim 2 ani în domeniul transportului și utilizării utilajelor de construcții.
  • Deținerea permisului de conducere categoriile B, C și E.
  • Atestat pentru transportul de mărfuri.
  • Deținerea cardului tahograf.
  • Atestat de stivuitorist (opțional).
  • Cunoștințe solide de mecanică.

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa in echipa noastra:
  • Efectuarea transporturilor interne pentru livrări și recepții de utilaje de construcții.
  • Întocmirea proceselor verbale pentru predarea-primirea utilajelor către și de la clienți.
  • Operarea utilajelor în vederea încărcării și descărcării acestora.
  • Instruirea clienților cu privire la punerea în funcțiune și operarea utilajului.

Ce iti oferim:
  • Tichete de masă – la valoarea bruta de 40 RON/zi lucrata
  • Decontare transport in limita sumei de 250 RON/luna
  • Ore suplimentare platite
  • Concediu de odihnă: 21 zile/an + 1 zi liberă/an pentru ziua de naștere
  • Asigurare medicala privata – dupa 12 luni vechime in companie
  • Acces la programe de instruire si dezvoltare

mateco este cel mai mare furnizor de echipamente pentru constructie si industrie disponibile pentru inchiriere din Romania, fiind one-stop shop si partener de incredere pentru clientii nostri. Suntem parte din mateco Group, un concern international cu peste 50 de ani de experienta in sectorul inchirierii de echipamente pentru lucrul la inaltime, ce detine in prezent o retea extinsa in 15 tari din Europa si America Latina si o flota moderna de peste 40.000 de unitati, disponibile din peste 160 de locatii din lume.
La mateco, nu oferim doar echipamente, ci asiguram linistea clientilor, ghidandu-ne activitatea dupa principiile sigurantei, excelentei si fiabilitatii. Obiectivul nostru este de a deveni standardul de excelenta in industrie si depunem toate eforturile pentru ca fiecare experienta de inchiriere sa fie perfect aliniata cu nevoile si asteptarile clientilor.
Pentru echipa noastra acest lucru se traduce in dedicare, responsabilitate, sustinere reciproca si imbunatatire continua, cultura noastra fiind cladita pe aceste principii si pe increderea ca doar printr-un mediu de lucru bazat pe spirit de echipa si respect putem ajunge IMPREUNA, LA URMATORUL NIVEL!

Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024