Gratis

Sofer cat. B + Manipulant mobila si ascensoare

KYDS TRANS SPEDITIONS S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
Seriozitate
Punctualitate
Responsabilitate

Descrierea jobului

Manipularea coletelor si a produselor de mobilier
Descarcare ascensoare pe santier
Livrarea coletelor la domiciliile clientilor
Program de lucru 5 ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃zile pe saptamana/ 2 zile libere - Se lucreaza si in week-end/ Program flexibil.

Descrierea companiei

Kyds Trans Speditions SRL este o companie de transport.
Avem experienta in transport nationat si international si distributie de aproape 10 ani.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024