Gratis

Sofer Cat.B - Arges, Constanta, Braila, Timisoara, Arad

Sterileco
6 poziții

Candidatul Ideal

Cerintele postului
- studii medii - liceu;
- permis auto - categ B ( C-ul prezinta avantaj);
- atestat ADR( avantaj)
- fara antecedente rutiere grave;
- cunostinte minime de mecanica auto;
- cunoasterea zonei georgrafice (denumire localitati, strazi, puncte de interes);
- experienta de cel putin 2 ani in conducerea de autovehicule in trafic de marfa;
- persoana proactiva, disciplinata, orientata catre client, comunicativa.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului

- asigura colectarea deseurilor periculoase sau nepericuloase de la clienti, preluarea de ambalaje din depozit si predarea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄lor clientilor, precum si realizarea altor sarcini trasate de catre Coordonatorul de Transport si de Managerul de Transport.

Beneficii

- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- bonusuri de performanta periodice;
-tichete cadou de Craciun si Paste
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa , dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Sterileco este una dintre cele mai importante companii din domeniul managementului deşeurilor periculoase generate de sectoarele: medical, farmaceutic, veterinar şi industrial. Cu investiţii de peste 35 milioane de euro în staţii regionale proprii de incinerare şi sterilizare a deşeurilor medicale, flotă proprie de transport autorizat şi o echipă de 300 de angajaţi, compania deţine experienţa, cunoştinţele şi resursele pentru a asigura un grad sporit de protecţie clienţilor săi, cu respect față de mediu și grijă pentru sănătatea oamenilor.
Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 6 Iul. 2024