Gratis

Sofer administrativ

CBC Romania

Candidatul Ideal

Cerintele de baza:
Studii medii sau superioare;
Nu necesita experienta in domeniul administrativ;
Bune abilitati de comunicare si relationare cu cei din jur;
Motivat si determinat sa lucreze intr-un mediu corect;
Cunostinte de baza in MS Office.
Carnet de conducere categoria B - obligatoriu ( nu aplicati daca nu indepliniti acest criteriu)

Descrierea jobului

Gestionarea documentelor auto.
Gestionarea parcului auto compus din 10 autoturisme (RCA, ITP, CASCO, etc);
Gestionarea relatiei cu furnizorii de servicii ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀ai companiei;
Depunere documente de autorizare diverse la ANAF pentru declarațiile privind firmele;
Inregistrarea in CRM, scanarea, indosarierea, arhivarea anumitor documente ale companiei;
Transport corespondenta la terti
Achizitii zilnice materiale consumabile;
Suport administrativ pentru celelalte departamente;

Descrierea companiei

Descrierea companiei CBC ROMANIA:
Companie romaneasca cu o vechime de peste 20 de ani in domeniul de consultantei, cu expertiza in domeniul Auditarii afacerilor, Reorganizarii Afacerilor, Scalarii, dezvoltarii si consolidarii afacerilor de anvergura.
Expertizele in Consultanta Transformationala au la baza certificari profesionale, Licente de operare pe piata din Romania, Metodologii de lucru si softuri profesionale necesare in acest domeniu.

Compania este unic detinator al Licentei de Consultanta Transformationala in Romania si are in portofoliu peste 5000 de clienti activi.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024