Gratis

SM Global Printing

ANDREAS STIHL POWER TOOLS

Candidatul Ideal

  • University degree in Information Technology, Computer Science, or a related field;
  • At least 3 years of printing experience in a global environment;
  • Experience with various printing technologies (Windows, Label and SAP);
  • Experience troubleshooting errors and maintenance;
  • Experience of implementing group-wide projects to harmonize the heterogenous environments;
  • Independent working style and analytical thinking skills;
  • High level of teamwork and cooperation skills;
  • High level of resilience and assertiveness;
  • Intercultural competence and corresponding communication skills;
  • Fluent English skills;
  • Flexibility to deal with changing tasks and changing working conditions;
  • Strategic thinking and acting and structured problem analysis;
  • Willingness to travel for team workshops;
  • Working in an international Team.

Descrierea jobului

  • Creation of a global printing concept;
  • Creation of a global governance ruleset;
  • Set up an international operational Team;
  • Creation ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂of a global printing strategy / roadmap;
  • Vendor management.

Fondatorul companiei noastre, Andreas Stihl, a dezvoltat primul său motoferăstrău în 1926. Sloganul său: „Să ușureze munca oamenilor cu și în natură”. Acest principiu călăuzitor este încă de o importanță fundamentală pentru noi astăzi. Ne proiectăm produsele pentru a se potrivi cerințelor clienților noștri. De la înființare, acum mai bine de 90 de ani, compania a crescut de la o afacere cu un singur om la un producător global de motoferăstraie și echipamente pentru exterior. Ideile inovatoare, know-how-ul intern și măiestria meticuloasă au dus la un portofoliu de produse larg și în continuă expansiune. STIHL a fost cel mai vândut brand de ferăstraie cu lanț din lume din 1971. Inovațiile noastre remarcabile au stabilit reperul pentru industrie în mod repetat.

Dorim să continuăm să creștem și să ne menținem valorile și în viitor. La urma urmei, succesul de durată poate fi obținut doar prin aderarea la principii solide. Suntem mândri să privim înapoi la cei peste 90 de ani de STIHL.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024