Gratis

Service Technician (HVAC) Transilvania

Trane Romania

Candidatul Ideal

Doriți să vă alăturați unui lider de piață în industria HVAC cunoscut pentru performanțele sale ridicate, echipamentele proprii și soluțiile inovatoare?

În echipa noastră de Service căutăm Service Technician HVAC cu următoarele cerințe:
  • Cunostinte HVAC: Trebuie să aveti experiență în domeniu HVAC sau într-un domeniu similar, să cunoașteți principiile de instalare, mentenanță și reparații ale echipamentelor HVAC
  • Comunicare: Trebuie să aveți abilități bune de interacțiune cu clienții și să aveți capacitatea de a răspunde la întrebări și de a rezolva problemele clienților
  • Operare calculator: Trebuie să aveți capacitatea de a utiliza un computer și un software (de exemplu, MS / Office, Excel și MS Windows)
  • Permis auto categoria B
  • Trebuie să aveți disponibilitate pentru deplasări și pentru ore suplimentare și weekenduri ocazionale

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Întreținerea echipamentelor pentru proiectele atribuite și asigurarea satisfacției clienților
  • Punerea în funcțiune, reparațiile, întreținerea și modernizarea echipamentelor
  • Identificarea, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄analiza, diagnosticarea și repararea echipamentelor la sediul clientului
  • Identificarea pieselor necesare pentru repararea echipamentelor
  • Reprezentarea companiei prin contactul direct cu clientul; ascultarea, informarea și formularea de recomandări
Ce oferim:
  • Salar competitiv
  • Bonus de performantă
  • Tichete de masă
  • Asigurare de viață și plan de economisire
  • Asistență medicală
  • Laptop, telefon mobil și mașină de serviciu
  • Posibilități de dezvoltare într-o companie internațională

Trane TechnologiesTM prin intermediul unităților sale de afaceri , Trane®, AL-KO®, MTA® și Thermo King® oferă soluții tehnologice inovatoare de refrigerare și încălzire industrială. Suntem dedicați operațiunilor ecologice și eficiente din punct de vedere energetic. Oferim partenerilor noștri industriali și comerciali echipamente de înaltă performanță, brevetate și soluții inovatoare.

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024