Gratis

SELECTOR COMENZI – MUNCA IN OLANDA

CARRIERE INTERNATIONAL SERVICES

Candidatul Ideal

Ne așteptăm la:
  • Disponibilitate de plecare pentru o perioadă de min. 6 luni cu posibilitate de concediu platit
  • Abilitatea de a-ți organiza propria muncă
  • Cunoștințe de limba engleză suficiente pentru a comunica cu colegii de echipă
  • Disponibilitate de a lucra în timpul săptămânii și în weekend

Descrierea jobului

Ce zici de un job în care ești plătit în euro pentru cumpărături pentru alții? Alăturați-vă de echipa noastră în ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Bleiswijk sau den Bosch!
Locul de lucru: Bleiswijk, 's-Hertongenbosch, Olanda

Ce vei face:
Sarcina ta va fi să colectezi produsele comandate pentru unul dintre cele mai mari lanțuri de supermarketuri din Țările de Jos. Datorită cunoștințelor dumneavoastră despre organizarea spațiului magazinului, veți pregăti rapid și eficient comenzile pentru clienții noștri.

Oferim:
  • Remunerarea plătită săptămânal - din iulie, o nouă rată de 15,06 € brut/h
  • În total, cu extra poți câștiga până la 17,80 € brut/h
  • Indemnizatie pentru munca in ture si munca in weekend
  • Alocație șofer – 5 euro pe zi
  • Masă caldă gratuită în tura de după-amiază
  • Cantina
  • Intern (biroul agenției) la locul de muncă, unde vă puteți ocupa de problemele legate de planul dvs. de lucru, cazare sau finanțe
  • Posibilitatea unei cooperări regulate
  • Asigurare olandeză
  • Posibilitate de cazare si transport la locul de munca
  • Contract de muncă temporară în condiții olandeze

Salariu 15,06 € brut/ora + extra - Munca in Olanda

Jumbo este unul dintre cele mai importante lanțuri de supermarketuri din Țările de Jos. Compania sprijină, de asemenea, cumpărăturile online, care este una dintre ramurile companiei cu cea mai rapidă creștere după pandemie. Angajații departamentului de comerț electronic se asigură că achizițiile ajung la timp acasă la client. Companiei îi pasă de o atmosferă bună la locul de muncă și angajează oameni din diferite țări.
Aplicați astăzi și începeți-vă cariera într-o companie internațională!

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024